Srpen 2010

Přípravný zápas před sezónou. Přijede Nižnij Novgorod!

30. srpna 2010 v 11:04 Články
A je to tady! Do Chomutova zítra přijede účastník 2. nejslavnější hokejové ligy světa KHL! Nižnij Novgorod má momentálně velké turné po České republice. Hráli s druholigovým Sokolovem, který porazili hladce 7:2 z pohledu hostí. Znovu přijďte podpořit chomutovské piráty a ukažte rusům, jak se fandí v české lize!

Chomutov nedal Litvínovu šanci

27. srpna 2010 v 11:55 Články
Domácí vstoupili do utkání bleskově a už ve 26. sekundě domácí vedli brankou Marka Sikory. Chomutov byl celou třetinu aktivnější než Litvínov ale nakonec to k druhé brance nevedlo. Po první třetině byl tedy stav utkání 1:0.

Příjďte podpořit krušnohorce i na zítřejší utkání s Litvínovem!

25. srpna 2010 v 12:00 Články
Po prohře se Slávií si určitě budou chtít hráči Duda a spol. spravit chuť na Litvínovu. Rozhodně se přijďte podívat, jak se jim povede. Litvínov je momentálně poslední tým ve skupině C v Tipsport Hockey cupu. Chomutov včera dokázal pořádně potrápit druhou Slávii. Proč tedy ne Litvínov? Uděláme na stadionu aspoň takovou atmosféru, jako bylo se Slávií kdy diváci byli perfektní a cítil jsem se, jako na konci základní části těsně před play off.

Chomutov podlehl Slávii 4:5

25. srpna 2010 v 9:27 Články
Do začátku utkání se vrhli lépe domácí. Jako první se prosadil Petr Jíra. Hosté však vyrovnali po brance Tomáše Svobody. Utkání bylo hodně živé a atraktivní pro diváky. Po první třeti ně po další brance Dudy vedl Chomutov 2:1.

Soupiska 2010/11

24. srpna 2010 v 9:56 Soupiska

#1

Miroslav Hanuljak

B

#35

Alexandr Hylák

B

#87

Kamil Jarina

B

#36

Robert Schnabel

O

#5

František Bombic

O

#85

Rober Kántor

O

#71

Jakub Grof

O

#7

David Havíř

O

#29

Petr Mudroch

O

#3

Ján Mucha

O

#16

Aleš Pavlas

O

#51

Lukáš Pulpán

O

#54

Tomáš Slovák

O

#65

Jan Stránský

U

#22

Martin Davídek

U

#31

Štěpán Hřebejk

U

#44

David Hruška

U

#96

Tomáš Horna

U

#26

Zbyněk Hrdel

U

#12

Petr Jíra

U

#14

Milan Kraft

U

#78

Pavel Kuběna

U

#33

Jaroslav Kůs

U

#40

Milan Procházka

U

#11

Pavel Selingr

U

#24

Filip Seman

U

#20

Marek Sikora

U

#55

Zděněk Skořepa

U

#61

Tibor Radulay

U


Bednář zřejmě do KLH Chomutov nepřestoupí

23. srpna 2010 v 16:47 Články
Jak jsem už v dřívějším článku hovořil, tak se spekuluje o tom, že by Jaroslav Bednář mohl přestoupit do Chomutova. Podle serveru hokej.cz Bednář dostal desítky nabídek od různých evropských klubů včetně Chomutova. Jaroslav Bednář čeká se svojí přítelkyní narození potomka a proto nevzal žádnou nabídku z KHL, nebo ze Skandinávie. Momentálně je ve švýcarském Davosu, kde jedná s klubem HC Davos o smlouvě. Je tu teoretická šance, že by Bednář smlouvu v Davosu nepodepsal, ale o Bednáře mají zájem také další české kluby z extraligy. Konkurence tu je vysoká a Bednář si může v klidu vybírat.

Zítra přiďte! V přípravném utkání Chomutov hostí pražskou Slávii

23. srpna 2010 v 10:35 Články
Chomutov v dalším přípravném duelu přivítá extraligovou Slávii. Nezapomeňte přijít, bude to dost napínavý zápas. V minulém zápase se Slávií Praha, který se odehrál na pražském Edenu si moc dobře Chomutov nevedl, když po 2. třetinách proti sešívaným prohrával už 3:0. Zápas se ale nedohrál, kvůli vykradení chomutovských šaten. Policie měla podezření, že zloděj může být fanoušek Chomutova. To se ale ani nepotvrdilo, ani nevyvrátilo, jelikož pachatel ještě zatím podle údajů nebyl dopaden. Chomutovu se vůbec ty první 3 přípravné zápasy moc nepovedly. Proti Kadani, Slávii a Plzni se jim nepovedlo utrhnout ani jeden bod. Ale potom se chomutovským začalo dařit proti Kladnu, potom proti Karlovým Varům a těsně také porazil švýcarský EHC Visp. Uvidíme, jestli se Chomutov doma pomstí nejen za prohru, ale i za ty vykradené šatny:-) (To samozřejmě všechno sportovně :-D ) Utkání začíná zítra v 17:30 v chomutovském ČEZ stadionu.

Stadion

22. srpna 2010 v 21:21
Jelikož v Chomutově jsou momentálně 2 zimní stadiony, napíšu tedy o těch dvou zvlášť. Ale Ten novější je ale tak nový, že ještě ani není otevřený:-) Ale taky snad k tomu něco vymyslím...

Zápasy KLH Chomutov 2010/11

22. srpna 2010 v 17:39

Zde je kompletní seznam zápasu pro sezónu 2010/11:

Nový fanblog je spuštěn

22. srpna 2010 v 16:05
 Dnes jsem se rozhodl spustit nový funblog Klubu Ledního Hokeje Chomutov za účelem vytvořit alespoň malou komunitu a přitáhnout co nejvíc lidí na novou sezónu 2010/11. V sezoně 2009/10 tým KLH Chomutov postoupil až do samotné baráže o postup do extraligy. V té však prohrál s Bruslařským Klubem Ml. Boleslav v poměru 4:1 na zápasy. Do této sezony ukázalo vedení KLH Chomutov, že to myslí s postupem do ELH smrtelně vážně a povolal nové extraligové posily. A to ještě nemluvím o tom, že do Chomutova může přibýt další hvězdná posila. Tou posilou je bývalý hráč pražské slávie Jaroslav Bednář, který je po neúspěchu klubu HC Lev hrát KHL volným hráčem. Tým HC Lev, který nejdříve zkusil projít do KHL s Hradcem Králové a poté v Popradě, také chtěl povolat trenéra Radima Rulíka, který do této chvíle trénoval právě chomutovský klub. Rulík se rozhodl nabídku přijmout a vedení Chomutova bez řečí uvolnilo trenéra Rulíka z funkce. Avšak vdení Ruské nejvyšší soutěže vstup do ligy týmu HC lev nepovolil a všichni najmutí hráči i trenéři byli uvolněni. Klub KKH Chomutov do té doby angažoval novou dvojici trenérů. Jaroslav Liška a Vladimír Kolek jsou novými chomutovskými trenéry a KLH Chomutov vzal zpět Rulíka, tentokrát na post šéfa všech trenérů KLH Chomutov. Tak tohle byla taková nepřehledná rekapitulace. Doufám, že se Vám blog/web bude líbit...