Chomutov nedal Litvínovu šanci

27. srpna 2010 v 11:55 |  Články
Domácí vstoupili do utkání bleskově a už ve 26. sekundě domácí vedli brankou Marka Sikory. Chomutov byl celou třetinu aktivnější než Litvínov ale nakonec to k druhé brance nevedlo. Po první třetině byl tedy stav utkání 1:0.

Ve druhé třetině byli opět aktivní domácí a branka Milana Krafta pojistila vedení na 2:0. Ve 31. minutě ale přišel skrat v podobě snížení na 2:1, které zařídil Jakub Černý. Více branek už ve 2. třetině nepadlo.
Ve třetí třetině měli navrch rozhodně domácí. Nejprve opět zvýšil vedení Milan Kraft a potom dotáhl na konečný výsledek 4:1 brankou kapitán Zdeněk Skořepa. domácí si utkání pohlídali a v Tipsport cupu končí na 3. místě ve skupině. Na závěr znovu pár fotek a highlights z utkání. Bohužel nezachycuje žádný gól...