Chomutov podlehl Slávii 4:5

25. srpna 2010 v 9:27 |  Články
Do začátku utkání se vrhli lépe domácí. Jako první se prosadil Petr Jíra. Hosté však vyrovnali po brance Tomáše Svobody. Utkání bylo hodně živé a atraktivní pro diváky. Po první třeti ně po další brance Dudy vedl Chomutov 2:1.

Ve druhé třetině bleskovým gólem ve 42. sekundě prostřelil Hanuljaka Juraj Štefanka. Potom hosté znovu využili oslabení domácích a třetí branku hostů dal Tomáš Micka. Ve 29. minutě však Chomutov vyrovnal brankou Milana Krafta. Ale po 10 vteřinách znovu zařídil vedení hostů chomutovský odchovanec Daniel Branda. Jenže domácí kapitán Zdeněk Skořepa ve 32. minutě uklidnil mužstvo vyrovnávající brankou na 4:4. Ale Slávisté uměli dávat góly a když Juraj Štefanka dal poslední gól ve 2. třetině, domácí už odcházeli do šaten méně klidní. Po 2 třetinách to bylo 4:5.

Do třetí třetiny se domácí sebrali a tlačili Slávii prakticky celých 20 minut, ale vyrovnávající branka z toho nebyla a Chomutov znovu prohrává tentokrát na svém ledě proti sešívaným 4:5 z pohledu domácích. Utkání bylo určitě hodně atraktivní pro diváky. Na Slávii se přišlo do chomutovského ČEZ stadionu podívat 1423 diváků, což je docela uspokojivý počet:-) Na závěr pár obrázků ze zápasu. Omluvte prosím špatnou kvalitu fotek. Do budoucna stím zkusím něco udělat...