Září 2010

Chomutov si veze z Vysočiny 1 bod

30. září 2010 v 17:25 Články
První třetina jednoznačně patřila jihlavské Dukle. v 15. minutě otevřel skóre Daniel Hodek a ještě o minutu později zvyšoval bývalý chomutovský hráč Michal Jeslínek. Druhou třetinu ale hosté začali výborně. Nejdříve hned v 1. minutě druhé části snížil na 2:1 Sikora, a ve 29. minutě vyrovnával na 2:2 Pavel Selingr. Následovala třetí třetina a ta přinesla už vyrovnanější hokej. Nejdříve se ve 46. minutě prosadil Škumát a ve 48. minutě vyrovnával Radek Duda. V 53. minutě poslal domácí do vedení Bakus, ale chomutovské šance ještě zachránil Grof. utkání bylo 4:4 a muselo se prodlužovat. V prodloužení gól nepadl a tak se spustily nájezdy. První pokus neproměnil domácí Bakus, stejně tak ani hostujcí Davídek. Na druhý pokus už uspěl proti Hylákovi Čachotský a sérii vyrovnával Duda. Vítězný gól dával Padělek, když Pavel Selingr nedokázal překonat Řehoře. Jihlava tedy zvítězila až na nájezdy. Chomutov spadl na 2. místo tabulky. Jihlava tak přesvědčila, že výhra proti Ústí nebyla žádná náhoda.

Liga pokračuje, Chomutov jede do Jihlavy!

28. září 2010 v 14:47 Články
Dukla dokázala v posledním kole, že může konkurovat ústeckým lvům. Jak se Jihlava představí tentokrát před domácím publikem? A jak se chomutovští vypořádají s tímto bojovným soupeřem? To se uvidí zítra na jihlavském stadionu. Utkání začíná v 17:30.

David Hruška na hostování v Karlových Varech

27. září 2010 v 14:52 Články
Už asi víte, že mezi vedením KLH Chomutov a HC Energie Karlovy Vary vznikla dohoda, že David Hruška půjde hostovat do extraligového klubu až do konce základní části extraligy. Poté se vrátí zpět do Chomutova odehrát play off. Ale už teď potvrzuje své kvality. Bývalý kanonýr pražské Slávie už dokonce vede kanadské bodování týmu a je celkově na 4. místě extraligového žebříčku. Ve včerejším utkání proti Kometě Brno, kde si připsal hned 4 kanadské body. Je vidět, že Hruška je ve formě. Momentálně se z něho stal klíčový hráč Energie. Vedení Chomutova se k hostování vyjádřilo tak, že působení celé extraligové základní časti má za odměnu, že v minulé sezóně poctivě dřel. Bohužel se KLH Chomutov nepodařilo postoupit do extraligy a tak mu dali tímto možnost, si to vynahradit.

Příjemné překvapení

26. září 2010 v 10:37

Ta příjemná věc je, že náš hlavní rival HC Slovan Ústí n. Labem prohrál na domácím ledě s Jihlavskou Duklou. Výsledek zápasu byl 2:3 z pohledu domácích. Na chomutovském ČEZ stadionu během utkání se Znojmem ukazovali stavy ostatních zápasů. My jsme vždycky zvědaví na zápasy Lvů, ale téměř vždy jsme marně doufali, že prohrávají:-) Někdy ve 2. třetině to ještě byla remíza 2:2, tak jsme byli rádi i za to a potom ve 3. třetině ukazovali znovu a už bylo po utkání a stav 2:3. Radovali jsme se jako kdyby jsme už vyhráli zápas, přestože do konce našeho utkání ještě zbývalo něco přes 5 minut.

Chorály

26. září 2010 v 9:59
Nanana

Naananananaaanaaana naana na na nana (a porát dokola)

Nána nananana

Nána nananána heeeej Chomutov! (3x bubny)

26. září 2010 v 9:15 Články

Po devíti minutách utkání vedli domácí nad Znojmem už 2:0 po dvou trefách Davídka. O 2 minuty později však snižoval Haman a hned v 1. minutě 2. třetiny vyrovnával znovu hostující Haman na 2:2. Ve 30. minutě vrátil domácím vedení Filip Seman a znovu ten samý muž ještě zvýšil vedení na 4:2. A hned v 1.  minutě 3. třetiny snižovali opět hosté po šanci Orsavy. Ve 44. minutě uklidnil domácí fanoušky Petr Jíra kdy brankář Kacetl nedosáhl na puk. V 54. minutě ještě snižoval Havlík a o 2 minuty později zařídil dvoubrankové vedení 6:4 Lukáš Pulpán.
Na závěr 2 fotky ale omlouvám se za špatnou kvalitu. Bylo to foceno mobilem. Příště se pokusím přinést foťák, ale nevim jestli si vzpomenu...:-)

Dnes další ligový zápas. Tentokrát přiletí Orli ze Znojma

25. září 2010 v 11:14 Články
Dnes se chomutovští hokejisté opět utkají doma tentokrát proti Znojemským Orlům. Tento bývalý extraligový klub musel kvůli finančním potížím prodat extraligovou licenci a opustit nejvyšší soutěž. Před rokem se Orli utkali ve čtvrtfinále play off 1. ligy proti severočechům, ale podlehli hladce 4:0 na zápasy. Ale v letošním Tipsport hockey cupu předvedli úžasný výkon. Přelomili Spartu Praha a další špičkové extraligové kluby a dostali se až do finále. Tam ale podlehli silné Plzni. Po tomto výkonu jde ze Znojma strach, ale v letošní sezóně se jim zas tak nedaří. Zatím vyhráli pouze jeden zápas proti Vrchlabí a to na nájezdy. Ale byly to jen 3 zápasy, takže všechno může být jinak. Už dnes na chomutovském ČEZ stadionu. Úvodní buly se hodí v 17:30.

Chomutov si vítězství pohlídal

23. září 2010 v 17:03 Články

Hned v úvodu první třetiny na chomutovském zimním stadionu vypadl proud, takže se konala 15 minutová přestávka. Po 15 minutách už bylo vše v pořádku a mohlo se pokračovat ve hře. Jenže nevyužité šance na obou stranách způsobili to, že hráči odcházeli po 20 minutách do šaten za bezbrankového stavu. Lepší ale přece jen byli hosté, kteří Chomutov překvapivě dlouho tlačili a oni měli blíž k první brance. Tým domácích ale podrželo nejen štěstí, ale také výborný Alexandr Hylák, který hájil chomutovskou branku.

Dnes přijede HC Tábor

22. září 2010 v 13:54 Články
Jako třetí ligový soupeř se na chomutovském ČEZ stadionu představí Hockey club Tábor. Jako hlavní trenér tu působí Vladimír Kýhos a jako útočník Milan Kostourek. Ano, oba kdysi působili v chomutovském klubu. Nyní se však postaví proti Chomutovu. Utkání začíná jako vždy v 17:30.

Fanoušci Chomutova prý v Ústí řádili

20. září 2010 v 18:20 Články
Na sobotní utkání druhého kola 1. hokejové ligy se podle městské policie Ústí n. Labem porvali chomutovští fanoušci. Kromě toho, že se poprali s pořadateli, napadali "slušné" ústecké diváky, také vytrhávali sedadla v sektoru pro STÁNÍ. Řekl to velitel ústeckých strážníků. Rvačka se opravdu stala. Jenže s tím, že jí způsobili hostující příznivci chomutova nesouhlasí ani samotní fanoušci, ani vedení klubu KLH Chomutov. To se nejen zastalo chomutovských fanoušků, ale také potvrdilo, že jeden ústecký fanoušek v sektoru pro hosty celou rvačku vyprovokoval. Podle některých byl i zásah policie až moc tvrdý a velitel těmito pohádkami chtěl pouze vysvětlit tento incident. Já jsem tam bohužel osobně nebyl, ale podle vedení chomutovského klubu tam nic špatného chomutováci nezačali.

Chomutov nakonec nechal v Ústí 2 body

19. září 2010 v 10:13 Články
Utkání nezačalo podle chomutovských představ. V 7. minutě otevřel skóre Milan Mikulík a hned o minutu později zaskočil hosty Janků. Potom v 15. minutě snižoval Zucker a vyrovnával na 2:2 Seman. Hosté potom dokonce vedli když ve 28. minutě po pěkné akci poslal puk za Orcta hostující Benda, jenže vedení už o minutu později sebral domácí Ludvík. Ale další vedoucí branku Chomutova dal znovu Benda a stav 3:4 vydržel až ke konci 3. třetiny. Jenže pouze ke konci... Pouhou minutu před koncem vyrovnal Holomek a tak se muselo hrát prodloužení. A pouhý 11 vteřin před koncem prodloužení skóroval Hořava a ústečtí si tak nechali 2 body doma.

Druhé kolo: Na programu je severočeské derby!

18. září 2010 v 11:26 Články
Na dnešek si rozlosování 1. ligy připravilo atraktivní zápas KLH Chomutov a HC Slovan Ústečtí lvi. Dva hlavní favorité ligy a adepti na postup do extraligy se střetnou dnes v 18:00 v ústecké Zlatopramen aréně. Pokud na utkání nemůžete dorazit osobně, potom si můžete prohlédnout textový live preview na Onlajny.cz .

Vrchlabí nezačalo špatně, přesto po 60 minutách podlehlo

16. září 2010 v 17:09 Články
Chomutovští do zápasu nevstoupili dobře a v chomutovském obranném pásmu bylo pořádně rušno. Ve 20. minutě vrchlabští dokázali přetavit své šnace v gól, díky dorážce Filipa. To už bylo vzhledem ke zbývajícímu času první třetiny vše:-)

Sezóna 2010/11 může odstartovat. Jako první chomutovští narazí na Vrchlabí!

14. září 2010 v 18:43 Články
Mezi nejlepší chomutovské střelce přípravy 2010 se zapsali hráči: Jíra, Seman, Sikora, Kraft a Pulpán. Jak se představí nejen tihle hráči v prvním zápasu 1. hokejové ligy? A kdo vyhraje tento první duel? Přijďte na chomutovský ČEZ stadion! Nebudete litovat. Utkání začíná zítra v 17:30.

Chrudim nakonec krušnohorce zdolala na nájezdy

9. září 2010 v 17:12 Články
V první třetině si zachytal hlavně hostující Hanuljak, ale puk za svá záda nepustil. 1. třetina skončila 0:0.

Ve druhé třetině už s konečně také diváci dočkali gólu. Ve 30. minutě poslal hosty do vedení Grof. Odpověď však přišla ve 38. minutě, po gólu domácího Krále. A hned na to o minutu později ještě přidal vedoucí branku domácích Sýkora. Po druhé třetině se tedy hráči rozcházeli do šaten poměrem 2:1.

Ve třetí třetině přišla pouze vyrovnávající branka Chomutova, kterou ve 48. minutě zařídil Bombic.

Následovalo trestné střílení a jako jediný dokázal proměnit svůj nájezd Tomáš Sýkora a rozhodl tak o vítězství Chrudimi 3:2 na samostatné nájezdy.

Poslední zápas před sezónou! Chrudim dnes vyzve severočechy

8. září 2010 v 16:09
Chrudimští dnes určitě budou chtít favorita ligy a adepta na postup potrápit. Poté, co hokejový klub Chrudimi měl velké problémy s ekonomikou a na poslední chivíli dostal pomocnou ruku od města, se klub připravuje na další sezónu, odehrávající se v druhé nejvyšší české soutěži. Vhazovat se bude dnes v 17:00 v Chrudimi.

V Kladně tentokrát severočeši neuspěli

3. září 2010 v 15:29 Články
Další přípravný duel se hrál na Kladně a bohužel se nepodařilo uspět. V 18. minutě dal góla domácí Kalla, což je i přes šance na obou stranách jediný gól v 1. třetině.

Chomutov dnes zajíždí na led Kladna

2. září 2010 v 14:21 Články
Jako další soupeř v přípravných zápasech bude Kladno. Minulý zápas se odehrál na chomutovském ledě a tam piráti porazili Kladno poměrem 6:2. Nyní výhodu domácího prostředí získá Kladno a dnes se dozvíme, co z toho extraligový tým dokáže vytěžit. Utkání začíná dnes v 17:30 v Kladně.

Chomutov prohrál s Torpedem 1:4

1. září 2010 v 10:55 Články
Potvrdilo se, co se čekalo. I když na začátku utkání domácí hosty zaskočili agresivím nástupem, když v 10. minutě brankáře Fomicheva prostřelil od modré Zbyněk Hrdel. Odpověď však přišla o 2 minuty později, kdy Hanuljaka prostřelil Vyshedkevich. O minutu později znovu skórovali hosté a rázem vedli 1:2 zásluhou Livgleta. Potom ještě v 19. minutě přidal pojišťující gól Vesce. 1. třetina tak skončila 1:3.