Chomutov prohrál s Torpedem 1:4

1. září 2010 v 10:55 |  Články
Potvrdilo se, co se čekalo. I když na začátku utkání domácí hosty zaskočili agresivím nástupem, když v 10. minutě brankáře Fomicheva prostřelil od modré Zbyněk Hrdel. Odpověď však přišla o 2 minuty později, kdy Hanuljaka prostřelil Vyshedkevich. O minutu později znovu skórovali hosté a rázem vedli 1:2 zásluhou Livgleta. Potom ještě v 19. minutě přidal pojišťující gól Vesce. 1. třetina tak skončila 1:3.

Druhá třetina se odehrála bez jediné branky a poměrně rychle utekla, takže tu nestojí za to tu něco blíže rozepisovat:-)

Ve třetí třetině se domácí snažili ze všech sil tlačit na riského protivníka, ale nebylo to nic platné. Ve 48. minutě přidal čtvrtý gól Varnakov a stav tak zůstal do konce utkání 1:4. Tentokrát tu pro vás mám pouze jednu fotku. Omlouvám se, ale nechal jsem se unést hrou:-)