Chomutov si veze z Vysočiny 1 bod

30. září 2010 v 17:25 |  Články
První třetina jednoznačně patřila jihlavské Dukle. v 15. minutě otevřel skóre Daniel Hodek a ještě o minutu později zvyšoval bývalý chomutovský hráč Michal Jeslínek. Druhou třetinu ale hosté začali výborně. Nejdříve hned v 1. minutě druhé části snížil na 2:1 Sikora, a ve 29. minutě vyrovnával na 2:2 Pavel Selingr. Následovala třetí třetina a ta přinesla už vyrovnanější hokej. Nejdříve se ve 46. minutě prosadil Škumát a ve 48. minutě vyrovnával Radek Duda. V 53. minutě poslal domácí do vedení Bakus, ale chomutovské šance ještě zachránil Grof. utkání bylo 4:4 a muselo se prodlužovat. V prodloužení gól nepadl a tak se spustily nájezdy. První pokus neproměnil domácí Bakus, stejně tak ani hostujcí Davídek. Na druhý pokus už uspěl proti Hylákovi Čachotský a sérii vyrovnával Duda. Vítězný gól dával Padělek, když Pavel Selingr nedokázal překonat Řehoře. Jihlava tedy zvítězila až na nájezdy. Chomutov spadl na 2. místo tabulky. Jihlava tak přesvědčila, že výhra proti Ústí nebyla žádná náhoda.