Chomutov si vítězství pohlídal

23. září 2010 v 17:03 |  Články

Hned v úvodu první třetiny na chomutovském zimním stadionu vypadl proud, takže se konala 15 minutová přestávka. Po 15 minutách už bylo vše v pořádku a mohlo se pokračovat ve hře. Jenže nevyužité šance na obou stranách způsobili to, že hráči odcházeli po 20 minutách do šaten za bezbrankového stavu. Lepší ale přece jen byli hosté, kteří Chomutov překvapivě dlouho tlačili a oni měli blíž k první brance. Tým domácích ale podrželo nejen štěstí, ale také výborný Alexandr Hylák, který hájil chomutovskou branku.

Ve druhé třetině se už diváci gólu dočkali, bylo ta ale až ve 31. minutě, kdy po přečíslení skóroval za domácí Procházka. Chomutov vstoupil do druhé třetiny lépe a odměnou jim bylo jednobrankové vedení po 40 minutách.

Třetí třetinu už Chomutov ovládal a přidal další 3 branky. Ve 43. minutě pojistil vedení David Zucker, ve 48. minutě prostřelil brankáře Halmošiho Radek Duda a v 51. minutě znovu Radek Duda. Zápas tak skončil 4:0.