Říjen 2010

Chomutov znovu prohrál, tentokrát na domácím ledě s Berounem

31. října 2010 v 7:43 Články
Nebylo to utkání, podle chomutovských představ. V 10. minutě totiž otevřel skóre hostující Rudovský. Úleva přišla v 16. minutě, kdy domácí kapitán Procházka vyrovnal na 1:1. Druhá třetina přinesla celkem 4 branky. Nejdříve berounského brankáře propálil od modré čáry navrátilec Tibor Radulay a o minutu později zvyšoval na 3:1 druhý slovák Ján Mucha. Už se zdálo, že to bude už jednoduché utkání, ale celý stadion to zakřikl. O další minutu později totiž zkazil chomutovské oslavy Jiří Novotný, který překonal Hanuljaka a tím snížil na 3:2. Ale hosté ve druhé třetině ještě stačili vyrovnat. Ve 34. minutě zaúřadoval Jaroslav Nedvěd. A chomutovským fanouškům se znovu zvýšil tlak krve. Ve třetí třetině to nevypadalo nejdříve tak strašně. Jenže domácí ke konci přestali hrát a trest přišel 2 minuty před koncem základní hrací doby. Po chybě Bombice jel sám na domácího Hanuljaka David Švagrovský a skvělým bekhendovým blafákem zařídil výhru Berouna 3:4. Při powerplay se domácí neprosadili. Fanoušci byli po zápase na své idoly rozlobení a znát to dali už ke konci 3. třetiny. Při neúspěšném powerplay kdy domácí měli i problém udržet pásmo a jen tak tak nedostali góla do prázdné branky byl slyšet hlasitý pískot. Chomutovské fandy může uklidnit jen to, že Ústí nad Labem prohrálo také na svém ledě s Hradcem Králové 2:4. 1. místo v tabulce si tak znovu vybojovala jihlavská Dukla. Chomutov je na 2. pozici a Ústí nad Labem na 3. místě.

Zlomí Medvědi 100% bilanci domácích zápasů Chomutova?

29. října 2010 v 14:00 Články
Další tým, který v posledním kole dokázal porazit ústecké lvy. Berou ale teď bude hrát venku. A to na ledě, kde ještě Chomutov ani jednou neprohrál a ani neztratil jediný bod! Medvědi z Berouna to ale budou chtít přerušit a přijedou do Chomutova vyhrát. Naši jim to ale zadarmo rozhodně nedají. Přijďte zítra 30. 10. podpořit chomutovské borce. Začíná se jako vždy v 17:30

Chomutov na rebely stále nenašel recept

28. října 2010 v 12:02 Články
I přesto, že už v 8. minutě otevřel skóre hostující Selingr, tak utkání nedopadlo podle představ. Nejdříve vyrovnal Šenkeřík a ve 20. minutě dostal domácí do vedení Endál. Chomutovské naděje ještě zdaleka nepadly. Zaúřadoval totiž znovu Pavel Selingr a o 2 minuty později vyrovnal na 2:2. Jenže to bylo už všechno, na co se hosté v tomto zápase zmohli. Potom už skórovali pouze rebelové. Ve 28. minutě vrátil domácím vedení Němec, dále ve 33. minutě skóroval znovu Endál a ve 49. minutě zvýšil vedení Jiří Ondráček. Chomutovské naděje definitivně padly v polovině třetí třetiny po hattricku Endála a dokončující brance na rozloučenou Martina Ondráčka. Chomutovští si tak vezou z Havlíčkova Brodu sedmigólový příděl a 0 bodů. I když utkání prohráli 7:2, přesto si v tabulce drží 1. místo před ústeckými lvy. Ti totiž na ledě Berouna prohráli na nájezdy. Chomutov tak před nimi má ještě tříbodový náskok.

Dnes jedou severočeši do Havlíčkova Brodu

27. října 2010 v 10:57 Články
Minulý rok, kdy Chomutov prvních 12 zápasů zasebou vyhrál se do skvělé bilance pustili Rebelové z Havlíčkova Brodu. To dokázali na svém ledě jako první porazit chomutovské hokejisty. Dnes přišla odplata. Havlíčkův Brod je nepříjemný soupeř, ale naši se určitě budou snažit urvat znovu v Kotlině 3 body. Utkání začíná v 17:30 v Havlíčkově Brodě.

Domácí prostředí zatím stále 100%

24. října 2010 v 12:18 Články

Chomutovské mužstvo mělo většinu zápasu pod kontrolou. Ale i přesto bylo skóre po 1. třetině 0:0.
Druhá třetina vyšla domácím lépe. Ve 25. minutě zaznamenal gól Filip Seman a ten samý hráč i pojistil vedení na 2:0, a to 2 minuty před koncem druhé třetiny. Třetí třetina se domácím také povedla a ve 46. minutě skóroval Davídek. Hosté se už na nic nezmohli a odcházejí poraženi za stavu 3:0. Chomutov si dál drží náskok před Ústím nad Labem a také si drží domácí neporazitelnost.

Další kolo je tu! Pojďme přivítat Horáckou Slavii z Třebíče!

23. října 2010 v 13:02 Články
V minulém kole dokázali porazit i Ústecký Slovan na nájezdy. Teď je čeká další těžký soupeř. Přijďte dnes podpořit naše borce z Chomutova! Budou Vás potřebovat. Hráči se ke středovému kruhu sjedou dnes v 17:30 v Chomutově.

Kadaň poprvé doma prohrála

21. října 2010 v 14:29 Články
Až v 18. minutě udělal hostům radost Milan Kraft, kdy využil nahození Pulpána. Ale na začátku druhé třetiny zanesl puk za Hanuljaka domácí Rohan. Hosty to ale nerozhodilo a přidali další 2 branky. Nejdříve vrátil hostům vedení Jan Benda a ve 37. minutě jesště přidal pojistku Duda. Kadaňští se už zmohli jen na snížení po trefě Ondřeje Fialy. Chomutov tak vítězí na ledě Kadaně 2:3 a stále si drží 1. místo v tabulce. Také nás může potěšit to, že Ústí n. Labem prohrálo s Třebíčí na samostatné nájezdy, a tak se pirátům začal tvořit mírný náskok před lvy.

V 11. kole k sousedům z Kadaně

20. října 2010 v 14:31 Články
V magickém datu 20. 10. 2010 se odehraje další kolo 1. hokejové ligy mezi Chomutovem a Kadaní. Dva partneské kluby spolu s Kláštercem nad Ohří tvoří trojspolek hokejových klubů, tzv. 3K. Utkání začíná dnes v 18:00 v Kadani.

Chomutov si dál drží první místo v tabulce

17. října 2010 v 12:20 Články

Domácí nakonec zvládli i 10. kolo 1. hokejové ligy. Ve 12. minutě potěšil domácí fanoušky David Havíř, po luxusní přihrávce, kterou vyprodukoval Jaroslav Kůs. Hosté nedokázali odpovědět a tak hráči odcházeli do šaten za stavu 1:0.

Další třetina přinesla opravdu výborné šance, které ale ve většině případů tvořili pouze domácí. Ale z žádné se nedokázal vstřelit gól.

Třetí třetinu lépe chomutovští ani začít nemohli. Už po několika sekundách třetí části propasíroval puk za výborného Volkeho obránce Tomáš Brňák, a bylo to 2:0. Vypadalo to, že si Chomutov vítězství už pohlídá, ale ve 49. minutě ještě snížil na 2:1 Petr Horčička při přesilovce 5:3. Naštěstí i v poslední minutu utkání při oslabení dokázali domácí ubránit Hanuljakovu klec a tak utkání končí 2:1. Příští zápas jede Chomutov do Kadaně.

Všichni příznivci chomutovského hokeje na místa! Přijede nováček ligy Litoměřice

15. října 2010 v 14:46 Články
Je to sice nováček 1. ligy, ale na novou sezónu oznámili plno nových posil a nyní se pohybují na 7. místě v tabulce. Ve středu dokázali doma přehrát Ústí nad Labem v prodloužení a chtějí se pořádně vrhnout také na vedoucí tým ligy z Chomutova. Přijďte podpořit naše borce a dokažte, že si Chomutov první příčku zaslouží i na další kola! Utkání proběhne na chomutovském ČEZ stadionu jako vždy v 17:30.

Z Chrudimi si chomutov veze 2 body

14. října 2010 v 18:13 Články
V první třetině gól diváci neviděli i přes velké šance na obou stranách. Druhá třetina přinesla první gól chomutovských. Již ve 3. minutě se trefil výborný Seman. Chrudim ale dotáhla skóre na 1:1 v poslední minutě 2. části. Vyrovnání zařídil domácí Žák. Třetí třetina přinesla také dva góly. Nejprve ve 47. minutě vrátil domácím vedení Kůs a poslední 4 minuty před koncem zápasu držel chrudimské naděje Šeda. Hra tak dospěla do prodloužení, kde z protiútoku střílel hostující Jan Benda a poté po dorážce skóroval kapitán Zdeněk Skořepa.

Zítra chomutovští zavítají do Chrudimi

12. října 2010 v 16:21 Články
HC Chrudim v posledním vzájemném zápase dokázala porazit Chomutov 3:2 na samostatné nájezdy. Bylo to v přátelském zápase v rámci přípravy na sezónu 2010/11. Nyní chomutovský výběr přijede do Chrudimi znovu a bude chtít určitě utržit plný počet bodů!

BW videa

10. října 2010 v 12:45
BW pictures je kanál na You Tube, ve kterém se občas objeví videa na tématiku KLH Chomutov. Doufám, že se vám moje videa budou líbit. Všechny videa jsou v HD kvalitě.

KLH Chomutov - HC Olomouc 9.10. 2010

KLH Chomutov - HC BENZINA Litvínov 26.8. 2010

Včerejší zápas s Olomoucí nabídl opravdu rychlý a akční hokej, přesto domácí vítězí fotbalovým skórem 1:0

10. října 2010 v 11:42 Články
Byl to opravdu pěkný hokej, s šancemi na obou stranách. Mírnou převahu po celý zápas však měli domácí. V tomto zápase ale padl pouze jeden jediný gól, který dokázal vstřelit už v 7. minutě Pavel Selingr. Potom hlavně ve druhé třetině si diváci užívali pěkné šance, ale ani z jedné nikdo nedokázal vstřelit gól. Utkání tak po velké bitvě končí fotbalovým skórem 1:0. Zápas byl však atraktivní a obě mužstva dnes podala dobrý výkon. Závěrem pár fotek...

V sobotu určitě přijďte. Na seznamu je další soupeř z Olomouce

8. října 2010 v 14:52 Články
Olomouc je jeden z nejsilnějších týmů první hokejové ligy a ani na severočeském ledě nedají soupeři nic zadarmo. Přijďte se podívat na velký boj a přispějte k dobré atmosféře na stadionu! Utkání začíná v sobotu v 17:30.

Dnes do Písku!

6. října 2010 v 14:48 Články
Dnes na píseckém zimním stadionu změří domácí celek síly s hosty z Chomutova. Uhájí tu severočeští hokejisté 1. místo v tabulce? Úvodní buly se vhodí v 18:00.

Benátky se vrací domů bez bodu

3. října 2010 v 18:26 Články
Benátkám se v úvodu sezóny moc nedaří a dnešek nebyl vyjímkou. V 6. minutě otevřel skóre Petr Jíra. Po 1. třetině byl tedy stav 1:0.
Do druhé třetiny vstoupili domácí také dobře a odměnou jim byl gól Marka Sikory. Hned o minutu později, tedy ve 25. minutě zvyšoval na 3:0 Pulpán. Ještě ve 40. minutě se podařilo snížit hostujícímu hráči Pavlů. Ale to bylo vše, co hosté dokázali v tomto kole. Pak už se ještě v poslední třetině prosadil ve svém premiérovém zápase za modrobílé Tomáš Horna, který se zotavil ze zranění. Na utkání jsem bohužel chyběl, protože jsem měl jinou práci. Každopádně výhra potěší:-)