Chomutov na rebely stále nenašel recept

28. října 2010 v 12:02 |  Články
I přesto, že už v 8. minutě otevřel skóre hostující Selingr, tak utkání nedopadlo podle představ. Nejdříve vyrovnal Šenkeřík a ve 20. minutě dostal domácí do vedení Endál. Chomutovské naděje ještě zdaleka nepadly. Zaúřadoval totiž znovu Pavel Selingr a o 2 minuty později vyrovnal na 2:2. Jenže to bylo už všechno, na co se hosté v tomto zápase zmohli. Potom už skórovali pouze rebelové. Ve 28. minutě vrátil domácím vedení Němec, dále ve 33. minutě skóroval znovu Endál a ve 49. minutě zvýšil vedení Jiří Ondráček. Chomutovské naděje definitivně padly v polovině třetí třetiny po hattricku Endála a dokončující brance na rozloučenou Martina Ondráčka. Chomutovští si tak vezou z Havlíčkova Brodu sedmigólový příděl a 0 bodů. I když utkání prohráli 7:2, přesto si v tabulce drží 1. místo před ústeckými lvy. Ti totiž na ledě Berouna prohráli na nájezdy. Chomutov tak před nimi má ještě tříbodový náskok.