Chomutov si dál drží první místo v tabulce

17. října 2010 v 12:20 |  Články

Domácí nakonec zvládli i 10. kolo 1. hokejové ligy. Ve 12. minutě potěšil domácí fanoušky David Havíř, po luxusní přihrávce, kterou vyprodukoval Jaroslav Kůs. Hosté nedokázali odpovědět a tak hráči odcházeli do šaten za stavu 1:0.

Další třetina přinesla opravdu výborné šance, které ale ve většině případů tvořili pouze domácí. Ale z žádné se nedokázal vstřelit gól.

Třetí třetinu lépe chomutovští ani začít nemohli. Už po několika sekundách třetí části propasíroval puk za výborného Volkeho obránce Tomáš Brňák, a bylo to 2:0. Vypadalo to, že si Chomutov vítězství už pohlídá, ale ve 49. minutě ještě snížil na 2:1 Petr Horčička při přesilovce 5:3. Naštěstí i v poslední minutu utkání při oslabení dokázali domácí ubránit Hanuljakovu klec a tak utkání končí 2:1. Příští zápas jede Chomutov do Kadaně.