Chomutov znovu prohrál, tentokrát na domácím ledě s Berounem

31. října 2010 v 7:43 |  Články
Nebylo to utkání, podle chomutovských představ. V 10. minutě totiž otevřel skóre hostující Rudovský. Úleva přišla v 16. minutě, kdy domácí kapitán Procházka vyrovnal na 1:1. Druhá třetina přinesla celkem 4 branky. Nejdříve berounského brankáře propálil od modré čáry navrátilec Tibor Radulay a o minutu později zvyšoval na 3:1 druhý slovák Ján Mucha. Už se zdálo, že to bude už jednoduché utkání, ale celý stadion to zakřikl. O další minutu později totiž zkazil chomutovské oslavy Jiří Novotný, který překonal Hanuljaka a tím snížil na 3:2. Ale hosté ve druhé třetině ještě stačili vyrovnat. Ve 34. minutě zaúřadoval Jaroslav Nedvěd. A chomutovským fanouškům se znovu zvýšil tlak krve. Ve třetí třetině to nevypadalo nejdříve tak strašně. Jenže domácí ke konci přestali hrát a trest přišel 2 minuty před koncem základní hrací doby. Po chybě Bombice jel sám na domácího Hanuljaka David Švagrovský a skvělým bekhendovým blafákem zařídil výhru Berouna 3:4. Při powerplay se domácí neprosadili. Fanoušci byli po zápase na své idoly rozlobení a znát to dali už ke konci 3. třetiny. Při neúspěšném powerplay kdy domácí měli i problém udržet pásmo a jen tak tak nedostali góla do prázdné branky byl slyšet hlasitý pískot. Chomutovské fandy může uklidnit jen to, že Ústí nad Labem prohrálo také na svém ledě s Hradcem Králové 2:4. 1. místo v tabulce si tak znovu vybojovala jihlavská Dukla. Chomutov je na 2. pozici a Ústí nad Labem na 3. místě.