Chomutov znovu prohrál s Ústím.

11. listopadu 2010 v 16:50 |  Články
Na utkání přišlo velké množství lidí. Ale domácím fanouškům se pokazila nálada hned v 1. minutě. Na Hanuljaka ujel totiž Pavel Janků a poslal hosty hned do vedení. Naštěstí v 16. minutě po přesné střele skóroval Filip Seman. Chomutovští dokonce zásluhou Petra Jíry vedli 2:1, ale všechnu radost zhatil Jan Alinč, který vyrovnal hned po 2 minutách. Ve 29. minutě šli domácí znovu do vedení zásluhou Pavla Selingra. Ale ve 48. minutě dotahoval Kanko. Vypadalo to, že se bude hrát prodloužení, ale minutu a půl do konce skóroval produktivní Rok Pajič. Chomutovští fanoušci hned po tom odcházeli ze stadionu. Ti, co neodešli, tak nepřišli o skvělý zvrat. Pár sekund před koncem totiž ještě vyrovnal Milan Hluchý. V prodloužení ale Hanuljak nestačil na střelu Poživila a Ústí nad Labem taak poráží Chomutov 4:5 po prodloužení.