Prosinec 2010

Chomutov vybojoval zpět první místo v tabulce

30. prosince 2010 v 9:54 Články
Utkání s Ústím nad Labem byla vždy plná šancí a tvrdé hry. Včerejšek nebyl vyjímkou. Atmosféra na stadionu byla vynikající. V 5. minutě ale domácím zatrnulo, když se trefil Šagát. Odpověď ale byla překvapivě rychlá. V 7. minutě vstřelil branku Kraft, když dal Orctovi pěkné jesle. Třetina tedy skončila 1:1. Ve druhé třetině padll pouze jeden gól a to ve 35. minutě, kdy mířil přesně Petr Jíra. Bylo to 2:1 pro domácí. A po 5 minutách hry třetí třetiny ještě pojistil vedení Kůs. Ale to nebylo všechno. ještě 3 minuty před koncem se rozhodl zdramatizovat zápas Hampl, ale potom vzájerečném powerplay Ústí nad Labem i přes velké šance gól nepadl. Ústečtí Lvi jako vždy hrubě faulovali a rozhodčí jako vždy nepískali. Navíc když se schylovalo k bitce mezi Radulayem a Pojkarem a slovenský bitkař Radulay ústeckého Pojkara položil k zemi. Ale do rvačky se jim nečestně zapletl ještě jeden ústecký hráč. Děkujem trenérovi Rosolovi, že nám tak pokadil rvačku.

Nadstavba pokračuje velkým derby. Přijede Ústecký Slovan

29. prosince 2010 v 16:16 Články
Chomutovu se celou sezónu moc nedařilo, ale to Ústeckým Lvům také ne. Dnes už zhruba za hodinu začne zápas mezi Chomutovem a Slovanem Ústí. Teď mají chomutovští hokejisté možnost ukázat svou kvalitu a vybojovat zpět první místo v tabulce ligy. Přijďte dnes v 17:30.

Na úvod nadstavby prohrává Chomutov se Znojmem 1:3 a přichází o 1. místo v tabulce.

28. prosince 2010 v 12:13 Články
v polovině 1. třetiny po pěkné akci přemohl bezmocného Hanuljaka Staňka Havlík. V 6. minutě 2. třetiny zvyšoval hostující náskok Jarůšek. Domácí se sebrali až v poslední třetině, ale když už se chomutovští dostali do nějaké dobré šance, tak ji téměř vždy zneškodnil znojemský brankář Přikryl. Mladý tým se Znojma hráče Chomutova jednoznačně fyzicky převyšoval. Domácí vůbec nebruslili, narozdíl od hostů, kteří do toho dali maximum. Až v 53. minutě po překrásné akci 2 na 1, kdy Petr Mudroch perfektně přihrál k druhé tyči Jírovi, a ten chladnokrevně proměnil šanci v gól. Ale to bylo vše, na co se domácí zmohli. Chomutov v zoufalé snaze vyrovnat v powerplay nedokázal vstřelit po několika solidních šancí gól. To potrestal znojemský Staněk, který v poslední sekundě skóroval do prázdné branky. Znojmo tak zaslouženě vítězí na ledě Chomutova 1:3. Hoši děkujem...

Nadstavbová část 1. hokejové ligy je rozlosována. V 1. kole přijedou Orli ze Znojma

25. prosince 2010 v 4:41 Články
Znojmu se proti Chomutovu vůbec nedaří. Za 2 roky působení v 1. lize totiž nesebral severočechům ani jeden bod a téměř každý zápas prohráli vysokým debaklem. V sezóně 2009/10 v prvním vzájemném zápasu se Chomutovu podařilo přestřílet Orly 6:2. Ani další zápas na tom nebyl lépe. To skončilo výsledkem 8:2. Potom následovalo čtvrtfinále play off a Orli dostali na svou první sérii neoblíbeného soupeře KLH Chomutov. První zápas série skončil výhrou severočechů 10:1 a ve druhém 7:1. Třetí zápas play off se už znojemským povedl o něco lépe, ale přesto na svém ledě podlehl 5:7. Ten čtvrtý byl také rozdílem 2 gólů, ale o něco menší skóre. Chomutovští porazili Orly 1:3 z pohledu domácího Znojma a Chomutov mířil do semifinále play off. Ani tento rok se zatím Znojmu nepodařilo ukořistit alespoň bod. Nejdříve na chomutovském ledě podlehli 6:4 a v dalším zápasu podlehli na svém ledě 4:7. Ale třeba už Znojmo našlo na Chomutov recept a v následujícím zápase už nic chomutovským nedovolí. Toť ten horší scénář. Hrát se bude toto pondělí v 17:30 v Chomutově.

Chomutov se s Hradcem protrápil ke dvoum bodům

21. prosince 2010 v 15:01 Články
A to na začátku zápasu vypadalo, že to zápas bude jednoznačně patřit domácím. V 10. minutě se prosadil Chlouba a 1. třetina skončila 1:0 pro domácí. Druhá třetina se chomutovským také povedla, ale byl z toho znovu jen jeden gól po teči Jaroslava Kůse. Třetí třetina už tak šťastně nevypadala. Hned na začátku poslední třetiny snižoval Budínský a 8 minut později už dotahoval Chmelíř. jakoby toho nebylo málo, tak za další 2 minuty poslal hosty do vedení Čermák. Naštěstí se do branky Chomutova nedostal žádný gól i přes velké šance Hradce Králové. v 57. minutě záhadným gólem stačil vyrovnat Davídek. Hra tak šla do prodoužení a tam gól nepadl. Nájezdy vyhráli chomutovští díky rozhodující brance Milana Krafta. Chomutov si jen tak tak udržel 1. příčku tabulky před Ústím n. Labem.

Základní část se chýlí ke konci. Do Chomutova přijede Hradec Králové

20. prosince 2010 v 14:44 Články
Poslední kolo před nadstavbovou částí bude souboj mezi Chomutovem a Hradcem. V Berouně Chomutov v pohodě vyhrál a po dvou zápasech za sebou se zdá, že vše funguje, jak má. Ale byly to puze dva zápasy. Potvrdí to severočeši v i dnešním zápase? Začíná se v 17:30

Medvědi doma padli 0:3

19. prosince 2010 v 13:58 Články
Chomutov si dnešní zápas celkem slušně pohlídal. V 6. minutě dostal hosty do vedení kapitán Skořepa a 3 minuty před koncem 1. třetiny přidal další gól Štěpán Hřebejk. Domácí se na nic nezmohli ani ve druhé třetině. Předcházel tomu možná i rychlý gól Milana Krafta hned po začátku druhé části. Víc branek v utkání nepadlo a Chomutov bere z Berouna důležité 3 body.

Medvědi mají skvělou bilanci domácích zápasů, přesto věříme v zisk 3 bodů

18. prosince 2010 v 14:32 Články
V minulém vzájemném zápase byli chomutovští poraženi v normální hrací době Berounskými Medvědy. Dnes mají tedy severočeši znovu co oplácet. Utkání začíná v 17:30.

Chomutov v pohodě poráží Havlíčkův Brod

17. prosince 2010 v 15:37 Články
Chomutov vrátil minulou vysokou porážku 7:2 o něco větší porážku - 7:1. V 6. minutě se trefil Chlouba. O dalších 6 minut zvyšoval Seman a třetinu uzavřel Pavel Kuběna. Domácí tak vedli po 1. třetině už 3:0. Už ve 3. minutě upevnil náskok Sikora. Hosté se ale nevzdávali a na 4:1 snižoval Třetina. A na konci druhé třetiny po nádherném blafáku skóroval Kraft, když se ocitl sám před hostujícím brankářem. V 6. minutě 3. třetiny perfektně pálil z voleje Tibor Radulay a to už bylo 6:1. O 3. minuty později byla další pěkná kombinace, kterou zakončil Jaroslav Kůs, který pohotově vstřelil též z voleje k druhé tyči. Chomutov tak žádně drama nepřipustil a poráží Rebel 7:1.

Domů jedou 2 body

13. prosince 2010 v 14:57 Články
V 1. třetině nepadl, gól, i když Chomutov byl o něco lepším týmem, než Horácká Slavia. První branka zápasu padla ve 4. minutě 2. třetiny, kdy se trefil Kraft. Do poloviny 2 třetiny ještě stačil pojistit vedení Skořepa, ale potom Třebíč vztal z mrtvých. Nejdříve v polovině poslední třetiny skóroval Dolníček a za chvíli vyrovnál Ostřížek. Ale to nebylo všechno, co domácí hokejisté předvedli. Třetí rychlý gól zaskočil chomutovské hokejisty znovu o chvíli později a Burian se mohl radovat z vedení. Hosté nedokázali odpovědět hned a tak hráli v poslední minutě power play, kdy Petr Jíra dorážel střelu Kántora a Chomutov si tak vynutil prodloužení. Prdloužení branku nepřineslo a tak se musely znovu jet nájezdy. Tam hosté jasně dominovali, když se nejdříve trefil Kraft, a potom ztvrdil výhru kapitán Skořepa. Chomutov tak vítězí nad Horáckou Slavií z Třebíče 4:3 na nájezdy.

Chomutov se pokusí urvat 3 body v Třebíči

11. prosince 2010 v 12:26 Články
Po 4 za sebou neúspěšných zápasech, kdy jednou Chomutov prohrál v základní hrací době a 3 zápasy mu přinesly dohromady pouze 3 body se chomutovští pokusí přetrhout sérii 4 porážek v řadě. Kdo bude dnes oběť? Domácí Třebíč, nebo Chomutov? Začíná se v 17:30.

Kadaň si i tentokrát poradila s Chomutovem.

10. prosince 2010 v 14:38 Články
Utkání měl po většinu zápasu pod kontrolou domácí Chomutov, přesto v tomto zápase sebral pouze jeden bod. V první třetině nepadl žádný gól. Na začátku druhé však skóroval za domácí Jíra a na 2:0 později zvyšoval Filip Seman. Chomutov si dál držel pozici v útočném pásmu, ale další gó z toho nebyl. To ale potrestali kadaňští, kdy ve vlastním oslabení ujel Václav Eiselt a bekhendem překonal Hanuljaka. O 3 minuty později napřáhl Mikšovic a zařídil svou dělovkou remízu. V přesilové hře nepadl žádný gól, takže se museli zase jet samostatné nájezdy. Jediným mužem, který v nich skóroval byl Ladislav Boušek a Kadaň tak veze domů 2 body.

Okresní kolo je tu. Chomutovu se na Kadaň ale zatím nepodařilo najít recept...

8. prosince 2010 v 14:12 Články
Tým Chomutova v poslední době nepředvádí přesvědčivé výkony a drží se v na 1. místě tabulky pouhý 1 bod před Ústím nad Labem. Tento bod získali řekněme v posledním zápase proti Litoměřicím, kdy Chomutov prohrál v prdloužení. Bohužel nepřesvědčivé výkony týmu vedou k tomu, že fanouškům se na domácí zápasy moc nechce a to dolehlo i na mě. Na tento zápas ještě půjdu a nafotím tam pár "bezcenných fotek", a na další domácí zápas se ještě rozhodnu:-) Určitě budu chodit na play off (pokud Chomutov neprohraje všechny následující zápasy včetně nadstavvby:-). No ale každopádně bych byl rád, kdyby na tomhle zápasu bylo aspoň 2000 lidí...

Chomutov prohrál další zápas

6. prosince 2010 v 14:38 Články
Utkání se nevyvíjelo pro hosty špatně. V 10. minutě skóroval Štěpán Hřebejk, který je v Chomutově na hostování z karlovarské Energie. Na konci třetiny však vyrovnával Heinisch. Chomutov se ale vzchopil a branku na 1:2 zařídil kapitán hostů Skořepa. Potom ještě pojistil vedení Kraft, ale domácí zavelili na obrat a hned o pár sekund později snižoval na 2:3 Šinágl. Chomutov měl náskok jednoho gólu a do konce utkání zbývaly 4 minuty. Jenže Litoměřice najednou vyrovnaly na 3:3 zásluhou Přeučila. Utkání tak šlo do prodloužení a tam se v přesilové hře svou tečí znovu prosadil Šinágl. Domácí Litoměřice tak porazili po velkém drama Chomutov 4:3 po prodloužení.

Litoměřice čeká velká bitva

4. prosince 2010 v 11:00 Články
Nováček ligy, který se až překvapivě dobře prosazuje v 2. nejvyšší soutěži  posledně prohrál s ústeckými Lvy až v prodloužení a dnes se na svém ledě představí proti dalšímu z favoritů. Fanoušci jsou z dobré hry Litoměřic na nohou a očekává se poměrně velká návštěva a to nejen těch domácích fanoušků.

Chrudim znechutila Chomutovákům zbytek večera

3. prosince 2010 v 14:15 Články
Začátek zápasu chomutovským moc nesedl a 1. gól dal až na konci 1. třetiny Milan Hluchý. Domácí tedy odcházeli do šaten se zvýšeným sebevědomím, ale to jim k dalšímu vývoji zápasu nepomohlo. Ve 33. minutě zaznamenal vyrovnávájící gól hostující Marek Drtina. Ve třetí třetině byli domácí o trochu lepší, ale nedokázali vstřelit branku a rozhodnout zápas po 60. minutách. Takže se muselo prodlužovat. Hned na začátku prodloužení ujel sám na Hanuljaka Král, ale branku nedal. Byl však velmi zřetelně hákován Bombicem a rozhodčí ukázal faul a Král tak jel trestný samostatný nájezd. Tam už se však nemýlil a Chrudim si odváží 2 body.