Chomutov se s Hradcem protrápil ke dvoum bodům

21. prosince 2010 v 15:01 |  Články
A to na začátku zápasu vypadalo, že to zápas bude jednoznačně patřit domácím. V 10. minutě se prosadil Chlouba a 1. třetina skončila 1:0 pro domácí. Druhá třetina se chomutovským také povedla, ale byl z toho znovu jen jeden gól po teči Jaroslava Kůse. Třetí třetina už tak šťastně nevypadala. Hned na začátku poslední třetiny snižoval Budínský a 8 minut později už dotahoval Chmelíř. jakoby toho nebylo málo, tak za další 2 minuty poslal hosty do vedení Čermák. Naštěstí se do branky Chomutova nedostal žádný gól i přes velké šance Hradce Králové. v 57. minutě záhadným gólem stačil vyrovnat Davídek. Hra tak šla do prodoužení a tam gól nepadl. Nájezdy vyhráli chomutovští díky rozhodující brance Milana Krafta. Chomutov si jen tak tak udržel 1. příčku tabulky před Ústím n. Labem.