Chomutov vybojoval zpět první místo v tabulce

30. prosince 2010 v 9:54 |  Články
Utkání s Ústím nad Labem byla vždy plná šancí a tvrdé hry. Včerejšek nebyl vyjímkou. Atmosféra na stadionu byla vynikající. V 5. minutě ale domácím zatrnulo, když se trefil Šagát. Odpověď ale byla překvapivě rychlá. V 7. minutě vstřelil branku Kraft, když dal Orctovi pěkné jesle. Třetina tedy skončila 1:1. Ve druhé třetině padll pouze jeden gól a to ve 35. minutě, kdy mířil přesně Petr Jíra. Bylo to 2:1 pro domácí. A po 5 minutách hry třetí třetiny ještě pojistil vedení Kůs. Ale to nebylo všechno. ještě 3 minuty před koncem se rozhodl zdramatizovat zápas Hampl, ale potom vzájerečném powerplay Ústí nad Labem i přes velké šance gól nepadl. Ústečtí Lvi jako vždy hrubě faulovali a rozhodčí jako vždy nepískali. Navíc když se schylovalo k bitce mezi Radulayem a Pojkarem a slovenský bitkař Radulay ústeckého Pojkara položil k zemi. Ale do rvačky se jim nečestně zapletl ještě jeden ústecký hráč. Děkujem trenérovi Rosolovi, že nám tak pokadil rvačku.