Domů jedou 2 body

13. prosince 2010 v 14:57 |  Články
V 1. třetině nepadl, gól, i když Chomutov byl o něco lepším týmem, než Horácká Slavia. První branka zápasu padla ve 4. minutě 2. třetiny, kdy se trefil Kraft. Do poloviny 2 třetiny ještě stačil pojistit vedení Skořepa, ale potom Třebíč vztal z mrtvých. Nejdříve v polovině poslední třetiny skóroval Dolníček a za chvíli vyrovnál Ostřížek. Ale to nebylo všechno, co domácí hokejisté předvedli. Třetí rychlý gól zaskočil chomutovské hokejisty znovu o chvíli později a Burian se mohl radovat z vedení. Hosté nedokázali odpovědět hned a tak hráli v poslední minutě power play, kdy Petr Jíra dorážel střelu Kántora a Chomutov si tak vynutil prodloužení. Prdloužení branku nepřineslo a tak se musely znovu jet nájezdy. Tam hosté jasně dominovali, když se nejdříve trefil Kraft, a potom ztvrdil výhru kapitán Skořepa. Chomutov tak vítězí nad Horáckou Slavií z Třebíče 4:3 na nájezdy.