Na úvod nadstavby prohrává Chomutov se Znojmem 1:3 a přichází o 1. místo v tabulce.

28. prosince 2010 v 12:13 |  Články
v polovině 1. třetiny po pěkné akci přemohl bezmocného Hanuljaka Staňka Havlík. V 6. minutě 2. třetiny zvyšoval hostující náskok Jarůšek. Domácí se sebrali až v poslední třetině, ale když už se chomutovští dostali do nějaké dobré šance, tak ji téměř vždy zneškodnil znojemský brankář Přikryl. Mladý tým se Znojma hráče Chomutova jednoznačně fyzicky převyšoval. Domácí vůbec nebruslili, narozdíl od hostů, kteří do toho dali maximum. Až v 53. minutě po překrásné akci 2 na 1, kdy Petr Mudroch perfektně přihrál k druhé tyči Jírovi, a ten chladnokrevně proměnil šanci v gól. Ale to bylo vše, na co se domácí zmohli. Chomutov v zoufalé snaze vyrovnat v powerplay nedokázal vstřelit po několika solidních šancí gól. To potrestal znojemský Staněk, který v poslední sekundě skóroval do prázdné branky. Znojmo tak zaslouženě vítězí na ledě Chomutova 1:3. Hoši děkujem...