Hradec Králové nestačil na domácí

9. ledna 2011 v 13:04 |  Články
Domácí nezačali zápas vůbec špatně. Už ve 22 sekundě skóroval Kuběna. O 4 minuty později ale vyrovnával Budínský. Ale domácí KLH Chomutov se nenechal zaskočit a během 16. minuty vstřelili 2 góly a odskočili na vedení 3:1 zásuhou znovu Pavla Kuběny a Skořepy. Ve druhé třetině znovu odpovídali hosté, když Berger uklidil puk za záda Hanuljaka. Potom ale ujel Zbyněk Hrdel a zaznamenal svůj první gól v sezóně. O pouhé 2 minuty později po krásné přihrávce dorazil puk David Zucker a už to bylo 5:2 pro domácí. Ale v tomto zápasu padalo hodně branek a potvrdil to i hostující Vladislav Jindřich sřelou z otočky, kterou Hanuljak neviděl. V 50. minutě ale zaúřadoval Petr Jíra a domácí znovu odskočili na rozdíl 3 branek. Jenže Hradec se nevzdával a ještě v 54. minutě snížil na 6:4. Do sestavy domácích se ale vrátil kanonýr Hruška, který skóroval v 56. minutě. Ve stejné minutě znovu ujel Hrdel a už má na kontě 2 góly za Chomutov. Domácí už zápas jen dohrávali, ale Hradec ještě posledních minutách stupňoval tlak na domácí branku a odměnou jim byl gól, který však jen upravil skóre na 8:5, jelikož do závěrené sirény zbývaly pouze 2 vteřiny.