Lov na Medvědy úspěšný... Chomutov nad nimi zvítězil 3:0

13. ledna 2011 v 8:30 |  Články
Chomutov od začátku do konce Medvědům nic nedovolil. Tenhto zápas navíc ukázal objev, který se v nadstavbě doslova rostřílel. Je to Lukáš Pulpán, který v tomto utkání vstřelil 2 ze 3 gólů. Na obránce slušná vizitka. Bodoval však i v předchozích utkání. Ale vraťme se k včerejšímu zápasu. 1. gól Chomutova padl v 9. minutě, který zařídil Lukáš Pulpán. Dlouho to bylo 1:0 a až ve 30. minutě znovu zařídil branku Pulpán, kterému konečně také asistovala posila z KHL Tomáš Slovák. V 57. minutě ještě jako pozdrav na rozloučenou skóroval Tibor Radulay, který ke konci zápasu společně s hostujícím Jelínkem dostal trest do konce utkání za bitku. Toto je už 2. bitka Radulaye za tým KLH Chomutov. Tento slovenský obránce bitkařsky zářil také před rokem ve slovenské Slovnaft Extralize.