Únor 2011

Duda je Idiot, Koudelka je príma kluk

28. února 2011 v 6:38 Články
Video, které ukazuje, co se doopravdy stalo při zápasu v Hr. Králové mezi Martinem Koudelkou a Radkem Dudou. No posuďte sami:-)

A je rozhodnuto! Chomutov míří do semifinále!

27. února 2011 v 9:17 Články

V první třetině se dostali do vedení domácí, když využili svou přesilovou hru, v dalším průběhu toho hostům moc nedovolili a tak šli do kabin spokojenější. Ve 2. třetině hosté nejprve reagovali na druhý gól domácích snížením, jenže pak pikali za svou neukázněnost a dovolili domácím odskočit na rozdíl tří branek. Čtvrtá branka domácích byla dosažena v oslabení. Ve třetí třetině přidali domácí další 2 branky, hosté dokázali jen korigovat na konečných 6:2. Piráti si tak jako první čtvrtfinalisté zajistili postup do semifinále a na svého soupeře si musí ještě počkat.

Hodně jednoznačné vítězství 6:2 dostalo Chomutov do semifinále Play Off 1. hokejové ligy. Byla to doslova přehlídka gólů a zápas se musel lidem líbit.

Série se může rozhodnout už dnes na domácím ledě!

26. února 2011 v 8:43 Články

V Hradci Králové se Chomutovu podařilo utržit pouze jedno vítězství ze dvou utkání a tak se o postupujícím týmu ještě nerozhodlo. Dnes tu máme na programu již 5 čtvrtfinálový zápas, který může být i tím rozhodujícím. Podaří se Chomutovu zvítězit a postoupit do semifinále, nebo se série přesune ještě do Hradce Králové?

Chomutov si veze z Hradce 3 body

24. února 2011 v 10:34 Články
Důležitého vítězství se dočkali hokejisté Chomutova na horkém ledě Hradce Králové. V dnešním zápase byla nejvíce vidět trojice Duda-Hruška-Grof, která prakticky zařídila vítězství severočeského mužstva. Rozhodující branku dal v čtyřiačtyřicáté minutě Radek Duda, když zvyšoval na 3:4, pro hosty. Pátou brankou pak završil konečnou výhru v 59.minutě Jakub Grof. Pro KLH Chomutov to znamená možnost ukončení série, již na domácí půdě. Páté utkání čtvrtfinálového souboje se bude hrát v sobotu, od 17:30.

Energetici využili domácího prostředí

23. února 2011 v 14:42 Články
Třetí utkání ve čtvrtfinále play off zvládl lépe Hradec Králové a proti Chomutovu snížil stav série na 1:2. Do utkání vstoupil lépe Chomutov, který po první třetině vedl brankou Martina Davídka 0:1. O to více se Hradec Králové po první přestávce semkl a ve druhé třetině zápas zaslouženě otočil. Třetí třetinu se snažili Severočeši vyrovnat, ale ani hra bez brankáře v posledních dvou minutách k vyrovnání nevedlo. Druhé utkání je na programu zítra v Hradci Králové od 18:00

Play Off míří do Hradce Králové!

22. února 2011 v 14:00 Články
Chomutov první dva domácí zápasy vyhrál a v sérii tedy zatím vede 2:0. Dnes se Energetici pokusí toto skóre vyrovnat a jako výhodu dostanou domácí prostředí. Vyrovná Hradec Králové sérii, nebo uloví alespoň jedno vítězství? Nebo totálně vyhoří a Chomutovu už nezabrání k postupu do semifinále? Zápas začíná dnes v 18:00

Série se přesouvá do Hradce Králové za stavu 2:0 pro Chomutov

20. února 2011 v 7:18 Články
V první třetině jsme stejně jako včera branku neviděli, více šancí si ale vytvořili domácí. Ve 2. třetině nejprve zmrazil domácí fanoušky Jiří Kadlec, který poslal hosty do vedení. Domácí ale dvěma brankami zvrátili utkání na svou stranu a do třetí třetiny si přinesli jednobrankový náskok. Ve třetí třetině přidali domácí ještě 3 branky a v závěru dovolili hostům upravit na konečných 5:2.

Zápas se mi zdál podobný tomu prvnímu. Spousta šancí domácích, ale málo gólů. Navíc tlak domácích trval už od začátku zápasu, ale Energetici i přesto vstřelili gól jako první.

19. února 2011 v 13:53 Články

Chomutov první zápas zvládl. Dnes se ale začíná od nuly!

19. února 2011 v 8:20 Články
V první třetině jsme viděli utkání hrané oboustranně ve vysokém tempu. Více ze hry měli domácí a Luňák se měl při několika pokusech co ohánět. Dvakrát jej také zachránila branková konstrukce, když pálil Davídek a o pár minut později i Havíř. Druhá třetina hry přinesla mnohem více vzruchu před hostující brankou a také gól Davida Hrušky. Chomutovský střelec měl i další šance, ale Luňák se překonával a předváděl jeden zákrok lepší jak druhý. Hosté nakonec z jedné z mála šancí srovnali. Kubica tečoval střelu Křetinského a Hanuljak byl bezmocný. Ve třetí třetině domácí opět zatlačili soupeře a dvěma brankami rozhodli o svém vítězství - 3:1 a vedou v sérii 1:0.

Celkově si myslím, že Chomutov podal dobrý výkon. Bylo tam hodn šancí, ale plno z nich piráti nedokázali využít. Právem si berou první čtvrtfinálový bod. Dnes je to tu ale zas a skóre na světelné kostce se vynuluje. Dokážou Chomutováci naplno využít domácího prostředí? Přijďte i dnes podpořit domácí hokejisty a ať je ta atmosféra nejmíň stejně skvělá, jako včera při prvním zápasu. Zápas začíná v 17:30, ale měli by jste přijít asi o čtvrthodinku dřív, pokud chcete i dnes vidět světelnou show.

Je rozhodnuto. Prvním soupeřem v Play Off bude Hradec Králové

16. února 2011 v 9:43 Články

Energetici z Hradce Králové budou mít hned na úvod hodně těžkého soupeře. Do cesty se jim tentokrát postaví Chomutov. První čtvrtfinále se odehraje už tento pátek v 17:30 v Chomutově. Druhé čtvrtfinále hned druhý den ve stejném čase na stejném místě.

Nový design!

12. února 2011 v 16:33 Články
Tak dnes jsem dodělal nový vzhled tohoto fanblogu KLH Chomutov. Myslím, že se mi v celku povedl a doufám, že Vám návštěvníkům se líbí také. Vytvořil jsem ho ku příležitosti příchodu Play Off. Starý design byl už takový okoukaný a tak jsem neváhal, zapnul jsem Photoshopa a vytvořil tohle. Snad tu bude ještě útulněji. Sportu zdar, a Hokeji zvlášť!!!

Základní část skončila! Olomouc i přes bojovnost nedokázala uhrát na severu Čech ani bod

10. února 2011 v 17:16 Články
V první třetině se hrál vyrovnaný hokej. O kousek lepší ale byli domácí, kteří se zaslouženě dostali ve 4. minutě do vedení po střele Pavla Selingra. Hosté se marně pokoušeli o vyrovnání, ale naráželi na dobře chytajícího Jarinu v brance domácích. Ve druhé třetině byly k vidění celkem tři branky. Nejprve se ve 24. minutě dostali domácí během 39. vteřin do trháku na 3:0, ve 28. minutě kontrovali hosté. V závěru dostali hosté příležitost na snížení při dvou přesilovkách, které ale využít nedokázali. Ve třetí třetině hosté snížili ve 46. minutě, avšak k vyrovnání jim nepomohl ani závěrečný mohutný tlak při hře bez brankáře a při vyloučení domácího hráče.

Poslední zápas základní části. Přijede onemocnění Olomouc

9. února 2011 v 14:35 Články
Dnes v 17:30 je na programu dohrávka základní části 1. hokejové ligy týmů Chomutova a Olomouce. Kohouty z Moravy postihla rozsáhlá marodka hráčů a zápas s Chomutovem musel být odložen. Zápas záčíná dnes v 17:30

Chomutov porazil Havl. Brod až v prodloužení. První příčka nám už tedy uniká

9. února 2011 v 14:30 Články
V první třetině měli více ze hry domácí, kteří své šance nedokázali využít a když hosté využili ve čtvrté minutě přečíslení 2 na 1, šli do šaten za pro ně příznivého stavu. Začátek druhé třetiny vyšel domácícm na výbornou, už po 22. vteřinách vyrovnal Milan Procházka. Zbytek třetiny se hosté pozorně bránili, domácí ale svou optickou převahu ve vedoucí branku nepřetavili. Ve třetí třetině šli domácí do vedení v 54. minutě, hosté ale v přesilovce dokázali v poslední minutě vyrovnat. Dva body domácím vystřelil v prodloužení v přesilovce Jakub Grof, ale to bylo málo. Domácí potřebovali vyhrát za 3 body a čekat na případné zaváhání Ústí, aby mohli pomýšlet na první místo po základní části.

Chomutov porazil Beroun 2:3

6. února 2011 v 15:21 Články
Chomutov porazil Beroun na jeho ledě 3:2 a získal do tabulky další tři body. Gól a asistenci si připsal Radek Duda. A protože Ústí prohrálo v Olomouci a Chomutov má právě zápas s Olomoucí k dobru, může ještě pořád pomýšlet na první místo v tabulce. Aktuálně na něj ztrácí pět bodů.

Dnes v 17:00 v chomutovské hale!

2. února 2011 v 15:58 Články
Místo odloženého utkání s Olomoucí si to fanoušci mohou vykompenzovat návštěvou chomutovské haly, kde se od 17:00 koná veřejně přístupný tréning hráčů KLH Chomutov. Vstup je samozřejmě zdarma. Nezapomeňte...Za hodinu na staďáku:-)

Prohlášení Klubu ledního hokeje Chomutov k údajnému napadení důchodce v Karlových Varech

1. února 2011 v 17:08 Články
Ve včerejších Televizních novinách na Nově jste mohli vidět reportáž o napadení důchodce řidičem, který se s ním dostal do incidentu. Nic vážného se nikomu nestalo až dosud, kdy řidič vystoupil z vozidla a napadl vystrašeného důchodce. Z místa potom ujel. Podezřelý z napadení je prý chomutovská hvězda Radek Duda. Zde je vyjádření chomutovského klubu: "O této události máme zatím většinu informací pouze z médií, S Radkem Dudou jsme měli jednání, kde nám poskytl základní informace včetně toho, že se v této souvislosti sám spojil s Policií ČR."
S ohledem na probíhající vyšetřování se klub ani hráč nebude k celé události vyjadřovat.