A je rozhodnuto! Chomutov míří do semifinále!

27. února 2011 v 9:17 |  Články

V první třetině se dostali do vedení domácí, když využili svou přesilovou hru, v dalším průběhu toho hostům moc nedovolili a tak šli do kabin spokojenější. Ve 2. třetině hosté nejprve reagovali na druhý gól domácích snížením, jenže pak pikali za svou neukázněnost a dovolili domácím odskočit na rozdíl tří branek. Čtvrtá branka domácích byla dosažena v oslabení. Ve třetí třetině přidali domácí další 2 branky, hosté dokázali jen korigovat na konečných 6:2. Piráti si tak jako první čtvrtfinalisté zajistili postup do semifinále a na svého soupeře si musí ještě počkat.

Hodně jednoznačné vítězství 6:2 dostalo Chomutov do semifinále Play Off 1. hokejové ligy. Byla to doslova přehlídka gólů a zápas se musel lidem líbit.