Chomutov první zápas zvládl. Dnes se ale začíná od nuly!

19. února 2011 v 8:20 |  Články
V první třetině jsme viděli utkání hrané oboustranně ve vysokém tempu. Více ze hry měli domácí a Luňák se měl při několika pokusech co ohánět. Dvakrát jej také zachránila branková konstrukce, když pálil Davídek a o pár minut později i Havíř. Druhá třetina hry přinesla mnohem více vzruchu před hostující brankou a také gól Davida Hrušky. Chomutovský střelec měl i další šance, ale Luňák se překonával a předváděl jeden zákrok lepší jak druhý. Hosté nakonec z jedné z mála šancí srovnali. Kubica tečoval střelu Křetinského a Hanuljak byl bezmocný. Ve třetí třetině domácí opět zatlačili soupeře a dvěma brankami rozhodli o svém vítězství - 3:1 a vedou v sérii 1:0.

Celkově si myslím, že Chomutov podal dobrý výkon. Bylo tam hodn šancí, ale plno z nich piráti nedokázali využít. Právem si berou první čtvrtfinálový bod. Dnes je to tu ale zas a skóre na světelné kostce se vynuluje. Dokážou Chomutováci naplno využít domácího prostředí? Přijďte i dnes podpořit domácí hokejisty a ať je ta atmosféra nejmíň stejně skvělá, jako včera při prvním zápasu. Zápas začíná v 17:30, ale měli by jste přijít asi o čtvrthodinku dřív, pokud chcete i dnes vidět světelnou show.