Základní část skončila! Olomouc i přes bojovnost nedokázala uhrát na severu Čech ani bod

10. února 2011 v 17:16 |  Články
V první třetině se hrál vyrovnaný hokej. O kousek lepší ale byli domácí, kteří se zaslouženě dostali ve 4. minutě do vedení po střele Pavla Selingra. Hosté se marně pokoušeli o vyrovnání, ale naráželi na dobře chytajícího Jarinu v brance domácích. Ve druhé třetině byly k vidění celkem tři branky. Nejprve se ve 24. minutě dostali domácí během 39. vteřin do trháku na 3:0, ve 28. minutě kontrovali hosté. V závěru dostali hosté příležitost na snížení při dvou přesilovkách, které ale využít nedokázali. Ve třetí třetině hosté snížili ve 46. minutě, avšak k vyrovnání jim nepomohl ani závěrečný mohutný tlak při hře bez brankáře a při vyloučení domácího hráče.