Chomutov hladce prošel přes Jihlavu a je ve finále!

11. března 2011 v 14:00 |  Články

Na poražení svého semifinálového soupeře stačily chomutovským Pirátům pouze 4 zápasy. Omlouvám se, že jsem sem nedal článek ke třetímu zápasu v Jihlavě. Byl jsem totiž v Litvínově podívat se na hokej a k počítači jsem se tedy vůbec nedostal. Tak tady je aspoň článek k tomu poslednímu zápasu.

Čtvrté semifinále mohlo znamenat pro jihlavskou Duklu konec sezóny. Chomutov vyhrál všechny vzájemné duely a nedal Jihlavě velké šance. V tomto duelu začali lépe hosté, když na začátku osmé minuty vstřelil brankuZbeněk Hrdel. Jihlavští se ale nezalekli a za třiačtyřicet sekund vyrovnal Tomáš Pitule. Další branky nám přinesl závěr třetiny. Nejprve šla do vedení Dukla zásluhou Dobrovolného, ale devatenáct sekund před koncem zařídil nerozhodný stav chomutovský Milan Procházka. Druhá třetina přinesla pouze jednu branku a to v podání Marka Sikory, který trefil přesně střelou přes obránce. Jihlava to ale nezabalila a necelých sedm minut před koncem utkání vyrovnala, když se trefil Aleš Padělek. Zápas dospěl do desetiminutového prodloužení. Tam měl velkou šanci Jeslínek, ale nepodařilo se mu překonat Hanuljaka. Prodloužení nedokázalo prozradit vítěze a přišly na řadu nájezdy. Byl to vyrovnaný boj, ale nakonec rozhodující nájezd proměnil Milan Kraft! Chomutov poráží 4:0 na zápasy Jihlavu a těší se na svého soupeře ve finále.