Chomutov - Jihlava 2:0 na zápasy

7. března 2011 v 13:59 |  Články

V 1. třetině byli jednoznačně lepším týmem domácí, kteří nasázeli do sítě hostů čtyři branky a vyhnali Řehoře z jihlavské branky. Toho nahradil Marek Benda a již za svá záda puk nepustil. Hosté mohli v 19. minutě snížit, když po faulu Kántora bylo nařízeno trestné střílení. Adam Zeman ale Hyláka nepřekonal a tak skončila 1. třetina 4:0. Ve druhé třetině přidali domácí další branku, hostům toho moc nedovolili a do třetí třetiny si tak nesli pohodlný náskok pěti branek. Ve 3. třetině domácí přidali ještě jednu branku a když hosté nevyužili dvounásobnou přesilovku 5 na 3, zvítězili zcela zaslouženě 6:0 a v semifinále se ujímají vedení 2:0.
Série se přesouvá do Jihlavy, kde se ve středu a ve čtvrtek domácí Dukla pokusí nepříznivé skóre vyrovnat.