Chomutov prohrál i potřetí a je krok od vyřazení!

26. března 2011 v 9:06 |  Články

Chomutovští v pozměněné sestavě a s Hanuljakem v brance nevstoupili do první třetiny dobře a první brejk Roubíka ještě stačil na poslední chvíli zpacifikovat Slovák, o chvíli později však prchl domácím i Šagát a Hanuljak předvedl skvělý zákrok proti jeho bekhendovému zakončení. Poté ovšem zatlačili hosty i domácí a v přesilové hře pěti proti třem šli do vedení. Po krásné kombinaci zamířil do prázdné branky Skořepa. Druhá část přinesla další dva góly. V polovině zápasu se krásnou individuální akcí blýskl Milan Procházka, který svůj brejk zakončil krásným blafákem. Chomutovští mohli přidat za malou chvíli další branku, ale naopak v přesilové hře udělal chybu Mucha a situaci dvou proti jednomu využil ke snížení Pajič. Třetí třetina přinesla obrat hostů, když nejprve srovnal Černý a následně se trefil i Kovář, který tak zařídil třetí bod v sérii pro hosty.
Situace už začíná být opravdu vážná, protože stav 3:0 už není tak jednoduché nějak otočit. Přesto přijďte i dnes na chomutovský stadion! I kdyby už bylo jasné, že dnes prohrajem, rozhodně by jste neměli chybět už jen proto, že tohle může být poslední zápas na staré hale a bylo by dobré se s ní řádně a se ctí rozloučit.