Chomutov první zápas semifinále vyhrál 3:1

6. března 2011 v 12:11 |  Články

V úvodu prvního semifinále měl více práce hostující Milan Řehoř, který svůj tým několikrát podržel. Hosté se na dostřel Hyláka dostali také několikrát, a i domácí jednička musela předvést několik kvalitních zákroků. Ve druhé části hry se diváci v ochozech ČEZ stadionu dočkali první branky, když se prosadil Filip Seman. Dukla nedokázala vyrovnat ani ve dvojnásobné početní výhodě, a tak se na začátku třetí třetiny prosadili podruhé domácí. David Hruška využil přesilovou hru, a když se deset minut před koncem zápasu trefil i Milan Kraft připsali si po závěrečné siréně Piráti první bod v sérii po vítězství 3:1.