Konec extraligového snu...

27. března 2011 v 12:06 |  Články

V první třetině pohrdli domácí dvouminutovou přesilovkou 5 na 3 a když Roubík trestuhodně sám před brankou střílel vedle, skončila první třetina bez branek. Druhá třetina už branky přinesla. Prosadit se dokázali hosté a to hned třikrát, domácí stačili reagovat jen vyrovnáním na 1:1. Ve třetí třetině hosté své dnešní vítězství potvrdili čtvrtou brankou a po vítězství 4:1 vyhráli celou sérii 4:0 a v baráži vyzvou Mladou Boleslav.
Stav 4:0 na zápasy asi nečekal nikdo:-) Ale přesto jsem šel ze stadionu spokojen a byl bych ještě spokojenější, kdybych na tom staďáku zůstal ještě pár minut, protože tam byla rozlučka s hráči a hlavně s ČEZ stadionem. Kdyby o tom aspoň dali předem vědět! Tohle si budu dosmrti vyčítat. Ale jinka stejně naši fanoušci byli perfektní a to i za už rohodnutého stavu. Klikni na Celý článek, pro zobrazení záznamu rozlučky.